Jak pokonać lęk o zdrowie dziecka?

Mój problem polega na tym ze ciągle boję się o zdrowie mojego dziecka. Zaczęło się od wady wzroku ciągle mocniejsze okulary. Dodatkowo mruzenie oczu i czasami bóle głowy. Ale to nie jest największy problem. Ja zaczęłam się doszukiwać poważnych chorób np guza mózgu. Dodatkowo wszyscy ze dziecko blade więc zrobiłam morf ob i żelazo. Wyniki bardzo dobre. A ja nadal szukam. Spać nie mogę, w pracy ciągle myślę. Boję się ze coś przeocze.

Witam Wygląda na to, że cierpi Pani na zaburzenia nerwicowe, proszę udać się do psychologa na konsultację, zaproponuje Pani odpowiednie postępowanie i prawdopodobnie psychoterapię indywidualną. Im szybciej to Pani zrobi tym lepiej gdyż natrętne myśli nie leczone mogą bardzo się utrwalić a zaburzenia snu, które trwają dłużej niż kilka dni, mają daleko idące konsekwencje dla zdrowia.