Jak poprawić mowę 3-latka?

3.4 lata chłopak. Mówi dużo po swojemu. Mama tata babcia chodź cicio ja mi itp. Umie powiedzieć daj ale nie mówi mama daj mi pić tylko cicio itp. Logopeda zaburzeń nie widzi. Mowę ocenia na mowę 2latka.teraz idzie do przedszkola. Co robić?

Dzień dobry,
warto pójść na diagnozę prywatnie do logopedy, który pracuje z małymi dziećmi, czyli specjalizuje się we wczesnej interwencji logopedycznej. Jeśli logopeda ocenia mowę 3latka na mowę 2latka, to coś jest na rzeczy, zachęcam do sprawdzenia mowy i słuchu u dziecka.

Pozdrowienia