Jak poprawić swoją samoocenę?

Witam. Mam problem z własną samoocena. Ciągle uważam się za gorszego i porównuje się do innych. Kwiesta zarobków (uczę się i mam tylko trochę pieneidzy), koledzy maja lepsze auto itp. I najgorsze ze moja dziewczyna ma kilka kg więcej i poza tym jest super osoba ale zaczyna mi ta waga przeszkadzać bo koledzy i inni ludzie mogą mieć lepsza ładniejsza dziewczynę a ja nie. Nie wiem co z tym robić

Podobne trudności, które mogą mieć także źródła osobowościowe, warto przepracować z psychologiem podczas konsultacji lub psychoterapii. Zachęcam do podjęcia kontaktu ze specjalistą.