Jak poradzić sobie po zerwaniu?

Nie mogę sobie poradzić po zerwaniu.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Nie ma jedynej, właściwej recepty na ból po rozstaniu. Rozumiem, że w tym momencie targają Tobą różne uczucia. Może masz nadzieję, że jeszcze będziecie razem, może odczuwasz poczucie winy, żal i rozpacz. Mimo wszystko warto poszukać tego, co sprawia radość. Może są jakieś rzeczy, które dają Ci szczęście, a których nie mogłaś/mogłeś robić będąc w związku? Dzięki temu możesz dostrzec, że nie tylko straciłaś/eś po rozstaniu, ale także coś zyskałaś/eś.
Pozdrawiam

Witam Serdecznie,

Sugerowałabym zająć się sobą, czyli aktywnością fizyczną, towarzyską, zainteresowaniami, by tym zająć swoje myśli i przestrzeń.
Proszę nie zostawać samotnie, zadbać o obecność bliskiej i wspierającej osoby.

Życzę zobaczenia nowych mozliwości,
Irena Mielnik-Madej