Jak poradzić sobie z takim syndromem?

Leczę się psychiatrycznie od 4 miesięcy,biorę bonogren 25mg,uczęszczam też na terapię uzależnień AA 2 razy w tygodniu plus raz w tygodniu terapia indywidualnie,nie piję 5 miesięcy a nadal mam syndrom Otella choć trochę rzadziej są te manie i urojenia co mogę jeszcze zrobić,aby łatwiej żyć i nie krzywdzić męża.Czy kiedykolwiek się od tego uwolnię?dziękuję

Szanowna Pani,

Jeśli jest Pani w terapii indywidualnej - najlepiej o soich objawach powiedzieć terapeucie na sesji i być znim/nią szczery w stu procentach, ponieważ terapia ma służyć głównie pacjentowi. Jeżeli teraeputa nie chce lub nie jest w stanie pomóc Pani w tym problemie, warto wprost zapytać, z czego to wynika i być może omówić lub zastanowić się nad zmianą terapeuty.

Pozdrawiam