Jak mogę sobie poradzić z takim odczuciem?

Witam, Mam pewien problem. Otóż od wielu lat uczęszczam na terapie indywidualną. Największym moim problemem jest lęk, cechy osobowości unikającej, zależnej. Ostatnio terapeutka postawiła mnie przed faktem, że jest w ciąży, że to koniec terapii, co wywołało we mnie ogromny szok, ponieważ nie zauważyłam tego. No i stało się. Do tego wszystkiego nastąpiło przeniesienie, szukając powodu aż tak duzego poruszenia przed oczami pokazał mi się obraz matki w ciąży, myśl o młodszym bracie, którego ciągle faworyzuje, zaniedbując niesamowicie moje potrzeby. Strasznie mi ciężko z tą otwartą, starą raną. Jak można sobie z tym poradzić? Może jest jakaś literatura, która moglaby mi pomóc, Pozdrawiam

Witam,
zachęcam do rozmowy z terapeutką na ten temat, o tym co Pani czuje, może wspólnie znajdziecie rozwiązanie tej sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie.