Jak poradzić sobie z wyolbrzymianiem sytuacji u osoby z Bordelaine?

Mam bordelaine, jestem typem kontrolującym się i wycofującym. Od zawsze za bardzo się przejmuję i przeżywam ze zdwojoną siłą.Nie jestem agresywna i nie toleruję kłótni. Od roku zazywam na lęki,lek triticco przepisany przez lekarza psychiatrę i od 9m-cy uczęszczam na terapię. Mimo tego nadal zbyt mocno się przejmuję i boję.

Niestety, ale nie ma prostej odpowiedzi na to jak radzić sobie z zaburzeniami osobowości. Konieczna jest praca terapeutyczna ze specjalistą, który pomoże Pani zrozumieć genezę doświadczanych trudności, oraz wesprze w trakcie wypracowywania nowych metod radzenia sobie. Warto aby porozmawiała Pani ze swoim terapeutą o tym, że po 9ciu miesiącach terapii nie czuje Pani zmiany.