Co mogłabym powiedzieć swojej terapeutce na ostatniej wizycie?

Witam,co mogłabym powiedzieć swojej terapeutce na ostatniej wizycie?Inaczej-z jakich słów terapeutka byłaby szczęśliwa kończąc udaną terapię?Nie miała ze mną lekko, za cierpliwość to na pewno muszę podziękować ;)

Witam,
to raczej Pani powinna być szczęśliwa w momencie kończenia terapii, osiągnięcia celów terapeutycznych:) Proszę się nie przejmować tym co powinna Pani powiedzieć, mówić raczej z serca, warto wspomnieć o tych wątpliwościach o których Pani tutaj pisze, mieszane uczucia i wątpliwości w momencie kończenia terapii zdarzają się często. Najlepiej mówić szczerze o uczuciach, zapewniam. Pozdrawiam

Proszę także zastanowić się, dlaczego szuka Pani rady tzw. "niezależnych ekspertów" w tej sprawie, co powoduje, że nie ma Pani zaufania do własnych możliwości odpowiedniego wyrażenia uczuć. Czy przypadkiem nie szuka Pani możliwości przedłużenia w ten sposób relacji terapeutycznej w innej formie? Warto porozmawiać na ten temat ze swoją terapeutką. Koniec terapii to duża zmiana, wyzwanie i stres. Lecz fundamentem każdej dobrej relacji terapeutycznej jest szczerość i wzajemne zaufanie.