Jak porozumieć się z matką mojego dziecka?

Witam mam dziecko z byłą narzeczona ponieważ zerwalismy że sobą z mojego powodu ponieważ oklamywalem ja nie raz w różnych sytuacjach ale najgorsze jest teraz to że każdy robi na złość sobie. ONA nawet pisze ze swoim były i spotykają się ale ja nie wiem czy ona chce udowodnić mi coś ponieważ były partner był cpunem i nie raz ja udezyl. I nie wiem czy można przekreślic tak szybko to Wszystko gdyż mamy córeczkę mała

Witam, rozumiem że stara się Pan porozumieć z byłą partnerką że względu na dobro dziecka, proszę skorzystać z pomocy, konsultacji psychologicznej aby zastanowić się nad sposobami radzenia sobie w tej sytuacji.
Pozdrawiam serdecznie