Zapytaj lekarza

7 4 2 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Jak postępować w przypadku takich zachowań u synka?

Witam jestem mamą chłopca 2.5 latka chłopiec często chce robić wszystko sam jak mu już coś nie wychodzi to jest taki płacz rzucanie się o ziemię kopanie wszystkiego co w pobliżu. A jak chce się odezwać i wytłumaczyć albo pomoc to zostaje tak wyzwana że nawet nie mogę na niego spojrzeć. Co robić żeby nie było takich sytuacji?
KOBIETA, 26 LAT ponad rok temu

Choroby neurologiczne jako przyczyny depresji

Depresja to choroba cywilizacyjna. Wciąż jednak nie jest to dobrze znana choroba. Obejrzyj film i poszerz swoją wiedzę o depresji. Psychiatra Agnieszka Jamroży wyjaśnia związek miedzy chorobami neurologicznymi a depresją.

mgr Zenona Tymecka Pedagog
14 poziom zaufania

Dzień dobry, według mojej opinii proszę nie zwracać uwagi na zachowanie syna. Brak Pani reakcji na jego zachowanie może go zastanowić że mama nie jest na każdy jego wybuch złego zachowania. Jest to jednak małe dziecko i taki wybuch złości może być wołaniem o większą uwagę. Zalecam obserwacje albowiem jest za wcześnie na szukanie głębszej przyczyny takiego zachowania u dziecka. Proszę obserwować dziecko i w miarę możliwości notować częstotliwość takiego zachowania co może być przydatne w przypadku konieczności pogłębienia diagnostyki w przyszłości. Zalecany jest spokój.

Pozdrawiam!
PEDAGOG
mgr Zenona Tymecka

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy