Jak pozbyć się brzuszka u mężczyzny?

Witam. Mam pytanie, w jaki i skuteczny sposób mógłbym pozbyć się brzuszka (biorę ślub w święta Bożego Narodzenia, czy jest jakaś skuteczna i szybka metoda skorygowania choć częściowo mego brzuszka?). Mój brzuch to tak z wyglądu jest jakby piwny (pije sporadycznie piwo - bardzo rzadko). Czy są jakieś skuteczne ćwiczenia, by w dość krótkim czasie poprawić mój brzuszek? Mam 31 lat - mężczyzna, wzrost 186 cm, waga 110 kg. Proszę o jakieś porady, sugestie itp. Z góry serdecznie dziękuję, pozdrawiam. Grzesiek.

31 LAT ponad rok temu

Witam.

Najskuteczniejszym sposobem na redukcję tkanki tłuszczowej z okolic brzucha są ćwiczenia właśnie na tę partię ciała – ćwiczenia siłowe, poprzeplatane ćwiczeniami tlenowymi. Przykładowo 20 minut ćwiczeń siłowych, np. brzuszki, pompki, i inne, które znajdzie Pan na stronie www.abccwiczenia.pl, a dalej minimum 30 minut ćwiczeń tlenowych, świetne będzie pływanie, które wysmukla brzuch, przy czym nie jest męczące i nie przeciąża stawów.

Pozdrawiam.