Jak pozbyć się odruchów wymiotów z rana?

Witam, borykam się z przeszło od 2 lat z odruchem wymiotnym. Pojawia się on najszęściej z rana oraz po posiłku. Sprawia mi to olbrzymi dyskomfort przebywając wśród ludzi... . Chodząc do lekarzy do tej pory nie dowiedziałam się czym to może być spowodowane.. czytałam na internecie że może być to spowodowane piciem alkoholu oraz paleniem papierosów. Czy istnieje jakiś lek,który choć minimalnie powstrzymał mi nasilający się odruch wymiotny? Zauważyłam również spadek masy ciała.. proszę o odpowiedź

Żeby przyjmować leki to najpierw trzeba zostać zdiagnozowaną. Na pewno warto opowiedzieć o tym lekarzowi rodzinnemu, który podpowie w jakim kierunku należy iść. Albo sam pomoże albo wyśle do innego specjalisty.

Dzień dobry.

Proponuję wizytę u lekarza POZ, który zbierze wywiad, zleci odpowiednie badania i konsultację oraz wdroży ew. leczenie.

Życząc powodzenia,
Dariusz Pysz-Waberski