Jak radzić sobie z agresywnym ojcem?

Mam nie typowe pytanie chodzibo mojego tate ostatnio cos sie z nim dzieje dziwnego szuka pretensi o wszystko biega po mieszkaniu przewala wszystko wyzywa od roznych straszy nas ze bedzie nas tlukl az nas pozabija i co najciekawsze ma do mnie zal ze jestem z synkiem w rodzinnym domu bo dobrze jak by nas nie bylo bo mu przeszkadzamy za duzo brudzimy i wogule ja juz jestem na skraniu zalamania nerwowego i moja mama tez ale chodzi nam szczegolnie o to zeby moje male dziecko nie patrzylo na tego wariata gdzie mamy pojsc i prosic o pomoc bo sie boimy o nas juz ja placze po nocach przez te nerwy zaczely mi omdlenia teraz co mozemy zrobic z mama zeby to sie zmienilo szukamy pomocy

Warto skorzystać z konsultacji i pomocy Ośrodka Interwencji Kryzysowej, szczególnie w sytuacji, gdy ojciec realnie zagraża Państwu lub jest agresywny itp. Warto sprawdzić, gdzie w najbliższej Państwu okolicy znajduje się podobny ośrodek. Często można także skorzystać z pomocy telefonicznej (porada).