Jak radzić sobie z emocjami w rodzinie?

Witam, mam 24 lata. Moja starsza siostra(26lat) ciągle kłóci sie z mamą, jest dla Niej opryskliwa i niemiła, strasznie mnie to boli, ale siostra kompletnie nie słucha kiedy zwracam jej uwage..Z drugiej strony, mama też potrafi dosadnie powiedzieć co myśli i skrytykować za byle co...jestem między młotem a kowadłem i obrywa mi się rykoszetem, bo każda z nich żali mi sie jedna na drugą...naprawde nie wiem co robić i jak sie zachowywać, proszę o pomoc.

Innym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy psychologa, psychoterapeuty rodzin, który pomoże Wam przyjrzeć się wszystkim aspektom i przyczynom konfliktów i w bezpiecznych warunkach pomoże wysłuchać siebie nawzajem i poszukiwań rozwiązań.