Problem z emocjami dotyczącymi siostry narzeczonego

Mam problem z siostrą mojego nażeczonego jestem z nim już półtorej roku.Nasze relacje na początku były znośne.Od jakiegoś czasu nie da się wytrzymać.Wtrąca się we wrzystko nawet oto że zapraszam koleżanki do domu.Krzysiek ją wybiela rozumiem że jest pomiędzy młotem a kowadłem.To się pogłębia ona brnie dalej, doszło nawet z jej strony do rękoczynów wobec mnie.On co dziennie do niej chodzi ona gotuje mu obiadki siedzi u niej i po 8h my nie mamy czasu nawet porozmawiać.Robi mu pranie mózgu.

Witam. Wydaje mi się, że w pierwszej kolejności warto doprecyzować problem. To nie z siostrą narzeczonego ma Pani problem, tylko z samym narzeczonym, a jeszcze ściślej - z Państwa relacją. Coś dzieje się takiego, że: (1) albo Pani partner przedkłada relację z siostrą nad relację z Panią, (2) albo Pani w ten sposób przeżywa sytuację względnie neutralną. Zastanawiam się jak sytuację postrzega Pani narzeczony? Jak zareagował na sytuację, w której pomiędzy jego siostrą i partnerką doszło do rękoczynów? Co o tym myśli? Jak to przeżywa? Sprawa wygląda na trudną - dlatego, będąc na Państwa miejscu, rozważyłbym psychoterapię pary. Pozdrawiam - Ryszard Chłopek

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza