Jak sobie radzić z własnymi emocjami i złością?

Jak sobie radzić z własnymi emocjami, złością, aresją, żałuję że chciałam uporać się z gwałtem, bo przeszłość znowu mnie przerosła.. A ja cały czas chodzę "nabuzowana" obrywa się wszystkim, a ja już prawie rok piję. Ale ptsd, trauma tak bardzo utrudnia mi życie. Pomocy!

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do lekarza psychiatry, po badaniu bedzie mozna cos wiecej powiedziec i pokierowac Panią do specjalizty ktory pomoze.

Najskuteczniejszej pomocy może Pani udzielić odpowiedni psychoterapeuta (lub psychoterapeutka). W radzeniu sobie z traumami potrzebne jest nawiązanie relacji i zbudowanie zaufania. Obok gabinetów prywatnych istnieją poradnie i gabinety psychologiczne, które przyjmują w ramach NFZ. A jeśli nie uda się Pani znaleźć niczego odpowiedniego w Pani miejscowości może Pani poszukać w internecie. Istnieją psychoterapeuci prowadzący sesje online (choć uważam, że takie rozwiązanie jest dobre tylko w razie najwyższej konieczności)

Witam Panią. Jeśli jest Pani osobą, której już na tym portalu odpisywałem proszę wrócić do poprzednich odpowiedzi. Pani doświadczenia i upływający czas pokazują, że nie upora się Pani samodzielnie z odzyskaniem poczucia bezpieczeństwa. Proszę skorzystać z pomocy specjalisty zajmującego się leczeniem traumy. Pozdrawiam Panią