Jak radzić sobie z atakami złości w wieku 19 lat?

Witam, od jakiś 2 lat doświadczam u siebie pewnego rodzaju ataki złości, podczas kłótni z moim mężem w pewnych momentach wybucham. Dochodzi to zazwyczaj wtedy kiedy mój mąż nie daje mi się wysłowić lub kiedy mówi TO TWOJA WINA itp. Nie wiem czemu ale jestem bardzo przewrażliwiona na te słowa, potem zaczyna się u mnie atak płaczu krzyku, agresji a czasami zdarzy mi się że uderzę męża lub sama uderzę o jakiś przedmiot, nie myślę wtedy na trzeźwo trudno jest mi się uspokoić, ten stan jednak nie trwa zbyt długo ale jest bardzo intensywny czasami mam nawet z tego wszystkiego małe krwiaki pod oczami. Z tych bardziej traumatycznych zdarzeń w moim życiu można zaliczyć na pewno kilkukrotne wykorzystanie seksualne w wieku 6-7 lat jeżeli to ma pomóc w diagnozie, proszę o pomoc.

Dziękuję ,iż wybrała Pani abczdrowie.Proponowała bym jak najszybszy kontakt z psychoterapeutą i psychiatrą,który to lekarz zaordynuje odpowiednie lekarstwa.Nadłużycia seksualne w dzieciństwie są bardzo poważną traumą,ktora w zasadzie nigdy nie mija i stąd proponuje kontakt z psychoterapeuta. Polecam też do przeczytania koniecznie książkę Luizy Hay Uzdrów swoje ciało, ta światowej sławy terapeutka była nadużywana seksualnie też w dzieciństwie i w tej ksiązce opisuje metody przy pomocy których pozbyła sie traumy polecam gorąco i pozdrawiam serdecznie proszę uwolnić traume.Proszę też skierować się do lekarza pierwszego kontaktu ,który wystawi bezpłatne skierowanie do psychologa do psychiatry nie potrzebuje Pani skierowania.Pozdrwiam raz jeszcze i życzę powodzenia