Jak radzić sobie z nadmiernym apetytem w młodym wieku?

Pazerność na jedzenie! Pomocy! Witam, mam problem. Przed przyrządzeniem posiłku, wydaje mi się, że zjem cała lodówkę! Robię sobie ogromne porcje, a jak już zakończę przyrządzać danie, nagle odechciewa mi się jeść. Nic-brak apetytu. Jem na sile z obrzydzeniem. Czuje się winna po posiłku, nawet najzdrowszym (nie jem słodyczy). I przed kolacja jak wpadam do kuchni powtórka z rozrywki. Mam Zaburzenia odżywiania i to może dlatego.. Nieustannie mysle o jedzeniu co i kiedy będę jadła. Psychoterapeutka mi nie pomaga, mówię jej o tym a ta tylko słucha.. W sklepie jak jestem to rownież kupuje cały asortyment Pomocy! Dlaczego tak się dzieje?

Absolutnie proszę zmienić terapeute na takiego, który zacznie pomagać. Przede wszystkim proszę zasięgnąć porady psychologa poznawczo-behawioralnego-w wypadku zaburzeń odżywiania praca w tym nurcie przynosi efekty. Ważne jest też, aby była to osoba po studiach psychologicznych, a nie tylko taka, która ukończyła szkołę psychoterapii... Skąd takie objawy się u Pani pojawiają? Myślę, że jest to stricte połączone z mechanizmami zaburzeń odżywiania - impulsywnego działania, poczucia winy, itd. Niestety praca nad ich zniwelowaniem jest dużo dłuższa niż napisanie porady na portalu.. Polecam zmienić specjalistę i rozpocząć terapię, która będzie polegała na pracy, a nie na słuchaniu przez terapeute o problemach i tyle. Pozdrawiam