Jak rozmawiać z córką o tym, że partner mnie uderzył?

Moja 18 letnia córka była świadkiem kłótni pomiędzy mną a mężem jej ojcem, który mnie uderzył. Jak porozmawiać z nią, co powiedzieć, żeby nie miała z tego powodu problemów. Zrobiła się milcząca, nie chcę o tym rozmawiać.

Szanowna Pani,

z opisu niewiele wynika, poza tym, że córka była świadkiem sytuacji; ..." kłótni pomiędzy Panią a mężem jej ojcem, który Panią uderzył". Pytanie, co takiego Pani powiedziała, że mąż zastosował przemoc fizyczną? Czy takie zachowanie było jednorazowe, czy jest Pani ofiarą przemocy domowej? Proszę porozmawiać z córką o tym, co Panią "boli", z czym Pani sobie nie radzi? Proszę porozmawiać o emocjach, co Pani czuje i o tym, co córka czuje. Nic nie pisze Pani o relacjach. Można córce zaproponować rozmowę ze specjalistą, z psychologiem. Trudno odnieść się do czegoś, o czym się nie wie. Zalecana jest szczera rozmowa, wsparcie psychologiczne.
Pozdrawiam serdecznie