Jak rozplanować posiłki, gdy ciągle pracuję?

Witam mam 19 lat ,180 cm wzrostu i ważę zaledwie 60kg , pracuję w Mc- donaldzie, ćwiczę w domu 4 razy w tygodniu , nie wiem co mam jeść i o jakich godzinach gdyż nie wiem jak to rozplanować jak dużo pracuję. proszę o pomoc
19 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie!
Pierwsze śniadanie powinniśmy jeść możliwie najszybciej od wstania z łózka, by dostarczyć energii na cały dzień, potem posiłki powinno się rozplanować mniej więcej co 3 godziny. Najlepiej spożywać 5 posiłków dziennie. 1 śniadanie powinno być w postaci zupy mlecznej albo ciemnego pieczywa z warzywami, białym serem lub chudą szynką, drugie śniadanie i podwieczorek powinny być małymi, słodkimi przekąskami tj.: owoc, jogurt, galaretka owocowa, kolacja powinna być lekka, najlepiej na ciepło jak np. omlet z jednego jajka ze szpinakiem i pomidorem. Między posiłkami nie powinniśmy odczuwać uczucia głodu.
Pozdrawiam serdecznie,
Kłósek Patrycja
dietetyk kliniczny