Planowanie posiłków przy nocnych zmianach

Witam, jestem na diecie. 5 posiłków dziennie, codziennie owoce do południa, na podwieczorek warzywa itd.No i oczywiście codziennie aktywność fizyczna i co 3dzień ok 50min biegu(ok 6km)Pracuje na 3 miany o ile na rano i na popołudniu jeśli chodzi o zjadanie posiłków nie mam żadnych problemów to narasta on w czasie kiedy mam nocki.Przyszły tydzień właśnie taki mam. Nie wiem jak jeść i co jeść żeby było wszystko w porządku.Chodze na 21-6 rano i śpie tak do około 13-14. Jak to wszystko rozplanować?

Radziłabym poeksperymentować z godzinami i ilością posiłków. Nie ma jednego idealnego planu dla każdego, jest to sprawa indywidualna. Taki system pracy nie jest korzystny dla człowieka ale jeśli jest konieczny to trzeba więcej planować aby jak najlepiej się do niego przystosować.

Pozdrawiam,
Emilia Kołodziejska
www.dietcoaching.pl