Jak schudnąć, kiedy dieta nie działa?

Mam na imię Marta, jestem 34 latką z nadwagą. Oczywiście, podejmowałam jakieś pruby odchudzenia się, zjadłam mniejsze posiłki pięć razy dziennie. Wszystko gotowane na parze. Nie jadłam słodyczy, piłam dużo wody. A mimo to przykryłam. Może mi doktor pomoc PROSZĘ

Przy takich problemach ze spalaniem tkanki tłuszczowej dieta musi być bardzo indywidualnie dobrana. Ważne jest, aby po dokładnej analizie żywienia wskazać najważniejsze czynniki ryzyka powodujące otyłość. Dopiero potem można planować odchudzanie na stałe. Pozdrawiam