Jak schudnąć z brzucha i ud w wieku 19 lat?

Jestem dziewczyną i mam 19 lat mam 165 m i ważę 70 kg . Choruje na astmę i biorę leki oparte na sterydach . Chciałabym schudnąć z brzucha i uda. Co robić ?

Witam. Niestety jeszcze nie znalazła się taka dieta, która odchudza nas z wybranej partii ciała. Jeśli chodzi o nadmiar tkanki tłuszczowej w okolicy brzucha to konieczna jest eliminacja słodyczy, bardzo mocne ograniczenie owoców, eliminacja słodkich napojów. Wymodelowanie ud to aktywność fizyczna, odpowiednia ilość wody. Z uwagi na Pani astmę aktywność powinna być dobrana bardzo indywidualnie aby nie wywołać ataku astmy, powinna Pani na siłowni zapytać o to dobrego trenera, który uwzględni ograniczenia. Według mnie powinna Pani pomyśleć o spokojnych ćwiczeniach na maszynach na siłowni, z ciężarkami, z małym obciążeniem, fajnie kształtują sylwetkę, nie koniecznie sprawdzi się bieżnia czy orbitrek, które należą do ćwiczeń aerobowych i tam czasami trudno złapać oddech.