Jak się pozbyć cellulitu?

Czy możecie mi pomóc jak mogę pozbyć się  cellulitu. Cellulit mam na pośladkach boję się  że ubliży mi to partnerstwo z moim chłopakiem czy macie na to jakąś odpowiedz jak się  można tego pozbyć.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!

Cellulit jest dosyć częstym problem szczególnie wśród kobiet.
Aby zredukować jego rozmiary oraz nasilenie wskazane jest zadbanie o regularny aeorobowy wysiłek fizyczny oraz ćwiczenia skierowane na partie ciała w których znajduje się cellulit.
Poza aktywnością fizyczną warto stosować odpowiednie kosmetyki, które pozwolą zredukować objawy cellulitu. Najlepiej dobrać kosmetyki indywidualnie, efekt może być odmienny u różnych kobiet.

Oprócz opisanych metod dostępne są jeszcze zabiegi redukujące cellulit, jednakże koszty są dość wysokie, dlatego na początku proponuję zastosować pozostałe wskazówki.