Jak skłonić osobę upośledzoną do wizyty u stomatologa?

Jesli mezczyzna uposledzony nie byl u dentysty 30lat czy przemawianie naklanie ho cos da ze w koncu przelamie lek i pojdzie

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę, że tak. Być może należałoby zastosować odpowiednie leczenie. Proszę udać się do psychiatry.

Czasem warto po prostu postawić granice, jeśli brak dbałości o siebie zagraża zdrowiu czy życiu. Jeśli lęk przybiera jednak postać fobii, warto zgłosić się do psychologa i przyjrzeć bliżej przyczynom trudności.