Jak sobie poradzić po odejściu mężczyzny mojego życia?

Witam odszedł ode mnie meszczyzna mojego życia, z którym planowaliśmy ślub i wspólne życie . kłóciliśmy się dość często ale prowodyrem tych ostatnich kłótni był on sam . Ciagle robiłam wszytko źle , wszytko było nie tak, źle gotowałam , przyprawy nie tak poukładane i do tego był zazdrosny i wymyślał sam rzeczy które nie miały miejsca . Zapewniałem go ze go kocham i nigdy nie skrzywdzę a teraz on skrzywdził mnie . Nie mogę się pogodzić z tym bo mówi ze mnie kocha ale już tak dłużej żyć nie chce w ciągłych kłótniach . Czuje ze on jest tym jedynym i nie mogę się z tym pogodzić ! Myśle o nim przy piciu kawy, nie mogę jeść , wszytko mi go przypomina a do nie umiem żyć bez niego ! Jak mam sobie poradzić z tym ! Kiedy Ja go kocham !

Być może jakoś się Pani uzależniła od chłopaka, skoro mimo jego uwag, że wszytko, co Pani robiła było źle, mimo częstych kłótni, tęskni Pani za nim. Warto spróbować psychoterapii, by zobaczyć, jak do tego doszło i co robić, by bolało mniej. A na przyszłość - może inaczej wybierać partnera, takiego który będzie Panią cenił, szanował i wspierał? Zapraszam online (Skype, Hanoguts)