Jak sobie poradzić z dręczącą nerwicą?

Witam Mam następujący problem. Od jakiś 3 miesięcy dręczy mnie chyba nerwica. W przeszłości duzo się stresowałem. Od 3 miesięcy mam temperature 35,7 , kiedy wcześńiej miałem zawsze idalnie 36.6. Lekarze nie traktują mnie zbytnio poważnie, dostawałem jakieś tabletki nervohell przez 2 miesiące i pomogały. . Miewałem napady starchu, nie mogłem spać w nocy. Obecnie bolą mnie mięsnie nóg i plecy , czasami glowa. Zauwazylem ze ostatnio wieczorem mam 36,3 i czuje sie jakbym mial mała gorączkę.M lat 18

Dzień Dobry Panu,

Zachęcam Pana do konsultacji z psychologiem i do podjęcia terapii - o skierowanie do Poradni zdrowia psychicznego, proszę poprosić lekarza pierwszego kontaktu, w ramach NFZ-tu.

Proszę już zadziałać.

Życzę Panu wszystkiego najlepszego,
Irena Mielnik-Madej

Witam
Długotrwały stres może prowadzić do bezsenności,
pogorszenia pamięci, chorób serca i układu krążenia,
nerwicy, zaburzeń lękowych, depresji i wielu innych zaburzeń.
Czy to nerwica? Rzetelną diagnozę można postawić
tylko podczas osobistej konsultacji.
W leczeniu zaburzeń lękowych, stresu
i jego konsekwencji najskuteczniejszą metodą
dotarcia do przyczyny i znalezienia sposobu
rozwiązania problemu jest terapia psychologiczna.
Zachęcam do podjęcia terapii zanim pojawią się
kolejne objawy.
Gdyby chciał Pan porozmawiać o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie