Jak sobie radzić ze zdradą?

Jak sobie radzić ze zdradą? Popularna sytuacja, w której partner lub partnerka zakochuje się nagle w kimś innym po paroletnim związku, w którym już zdążyliśmy się bardzo przywiązać i bardzo kochamy tą drugą połowę.

Witam serdecznie
Trudna sytuacja ale zdarzająca się w zwiazkach.Nie pisze Pan czy partnerka podjela decyzje o rozstaniu czy bedzie chciala zrobic cos dla Waszego zwiazku. Jesliby byla zmotywowana walczyc o Wasz zwiazek, warto by bylo podjac terapie wspolnie, jesli nie na pewno Pan bedzie potrzebowal wsparcia najblizszych, zrozumienia tego co sie stalo.Spotkanie z psychologiem na pewno mogloby pomoc poradzic sobie z ta sytuacją, odreagowac emocje i zrozumiec co Was doprowadzilo do tego miejsca, Warto teraz by zadbal Pan o siebie w gronie przyjaciol czy w trakcie terapii.
Pozdrawiam cieplo
Anna Reklewska psychoterapeuta

Warto skorzystać z pomocy psychologa. Przepracować poczucie odrzucenia, zranienia, złości. Pracować nad odbudowaniem poczucia własnej wartości i sprawstwa, a także zmianą, która pozwoli wejść w nową relacje, bez obciążeń i zranień z poprzedniej.