Jak sprawić, aby mój partner nie myślał o mojej przeszłości?

Witam. Poznałam mężczyznę. Bardzo go pokochałam. Przed nim miałam zwiazek7 letni i 2 krótkie mało znaczące. On miał 3 kobiety w życiu 4 lata 2 lata i 2 lata. Oprócz tego kilka przelotny h. On nie potrafi poradzić sobie z tym ze ktoś mnie dotykal ze spałam z innym mężczyzna. Jest dobrze nagle zaczyna rozmyślać i wszystko się psuje. Nie potrafię mu pomoc

Dzień dobry!

Trudno oczekiwać, aby była Pani w stanie rozwiązać problem partnera, który prawdopodobnie wynika z jego własnej samooceny, cech osobowości, przekonań, doświadczeń itp.
Jest naturalne, że większość osób dorosłych ma w historii swojego życia kilka związków, kilku partnerów seksualnych. Łączące się w pary osoby dorosłe (w okresie średniej czy późnej dorosłości) powinny posiadać taką świadomość i kompetencje psychiczne, emocjonalne, aby nie traktować tego jako zagrożenie czy wadę partnera. Jeśli zaś bycie dla siebie pierwszymi partnerami seksualnymi jest dla danej osoby bardzo ważne, jest warunkiem stworzenia udanego związku - to również warto umieć powiedzieć wprost i poszukiwać partnera wśród osób o podobnych poglądach i potrzebach.
Możecie Państwo poruszyć te tematy np. na wspólnej konsultacji z psychologiem.

Pozdrawiam!