Jak sprawić, aby to chłopak zrobił pierwszy ruch?

Znam Damiana 3 lata i od początku się strasznie przyjaźnimy ale ja coś do niego poczułam i dawając mu znaki w delikatny sposób teoretycznie czuł to samo ale po między nami jest jakos inaczej niby idziemy za rękę i zachowujemy się jak para ale nią nie jesteśmy i teraz wszystko stoi w miejscu co mam zrobić żeby wykonał ten ruch ?

Witam Cię Serdecznie,

Dziękuję Ci za kontakt :)

Z Twojej relacji wnioskuję, że przyjaźnicie się z Damianem od trzech lat.
Nie napisałaś, od jakiego czasu chodzicie "za rękę" to już jest przesłanka o bliskiej relacji
Z tego, co Cię zrozumiałam, to brakuje Ci nazwania Waszej relacji, przez Przyjaciela (tzw. wyłączności relacji) że jesteście parą.

Zachęcałabym Cię, byś zakomunikowała Damianowi, że fajnie się z Nim czujesz i że chciałabyś poznać Jego punkt widzenia, dotyczący Waszej relacji.
Czy postrzega ją jako przyjacielską, czy jako parę?...

Wspieram Cie mentalnie, życząc tylko powodzenia!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605