Jak stracić na wadze i zgubić tłuszczyk z brzucha?

Mam 15 lat, ważę 56kg i mam 164 wzrostu. Jestem aktywna fizycznie (ćwiczę, rozciągam się, jazda konna, biegam od czasu do czasu). Odchudzałam się, ale nie stosowałam diet. Chodzi mi o to, aby stracić na wadze i zgubić tłuszczyk z brzucha. Moim zdaniem dużo ćwiczę. Lubię słodycze ale się nie objadam, nie jadam czipsów. Nikt w mojej rodzinie nie jest otyły ani nie ma nadwagi. Nigdy nie byłam u lekarza w tej sprawie. Nie choruje na żadne choroby przewlekłe. Spożywam dużo jogurtów owoców i warzyw. Nie jadam dużo mięsa.

Witam,

Twoja masa ciała jest idealna i nie musisz się odchudzać. Jeśli masz problem z tkanką tłuszczową w okolicach brzucha proponuję zrezygnować ze słodyczy, słodkich i gazowanych napojów, białe pieczywo zastąpić ciemnym i unikać wszelkich fast-foodów.

Dodatkowo powinnaś wykonywać ćwiczenia na tę okolicę ciała. Polecam stronę www.abccwiczenia.pl, gdzie z pewnością znajdziesz coś dla siebie.

Pozdrawiam.