Jak układać posiłki, aby spożywać 2000 - 2200 kcal

Witam posiłki powinny być małe objętościowo jak więc spożyć dziennie 2000-2200kcal gdyż jest to dla mnie dużo kobieta 19lat 47kg/159 aktywność fizyczna umiarkowana dodam że w wakacje nie mogę jeść co 3h gdyż śniadanie jem ok.8 a kolacje 19.20-19.30

Jeśli porcje mają być niewielkie objętościowo, to dieta powinna zamknąć się w min. 5 posiłkach, z Pani wypowiedzi wynika jednak, że nie jest to możliwe. Wchodzą tu już w grę indywidualne uwarunkowania i jeśli ma Pani taką możliwość warto byłoby skonsultować to osobiście z dietetykiem.