Jak ułożyć sobie życie?

Chciałbym ułożyć sobie życie ,jak każdy człowiek, prace mieć, nie wiem czy w Polsce czy w Lublinie czy za granicą w Holandii, angli itp ..Narazie chodzę na warsztaty terapii zajęciowej z myślą że nauczę się czegoś do życia i moc pracować .Jestem osobą niepełnosprawna ,2 gr .Jescze na komisję musze stawać 2017 r ,by mieć na stale rentę i zasiłek.

Życzę powodzenia i pozdrawiam.

Witam,

zachęcam do nieustawania w walce o samodzielność i ułożenie sobie życia w sposób, który będzie Pana satysfakcjonował. Z pewnością może poszukać Pan także kursów, które pomogą Panu rozwijać się w kierunku, który Pana interesuje zawodowo. Dzisiejszy świat oferuje nam wiele możliwości, także przy korzystaniu z ofert dostępnych przez internet (e-learning).

Zachęcam także do aktywnego włączenia się do działań wybranego stowarzyszenia/fundacji zrzeszających osoby niepełnosprawne – być może nie tylko będzie Pan miał w ten sposób możliwość zrobienia czegoś fajnego, ale też takie miejsca mogą mieć dobrą bazę informacji dotyczącej tego, gdzie może Pan szukać wsparcia w realizowaniu swoich planów.

Pozdrawiam
Elwira Chruściel