Jak ułożyć sobie życie u boku dziewczyny?

Jako osoba niepełnosprawna jestem nieśmiały wstydliwy zrazilem się co do dziewczyn nieosmielam się poderwać dziewczynę boję się wstydzę się zawiodłem się na dziewczynach co zrobic by poderwać dziewczynę oraz ułożyć życie z dziewczynę

Dzień dobry.

Przede wszystkim ważne jest, aby odbudował Pan zaufanie do kobiet. Nawet jeśli któraś z nich Pana zraniła, to nie oznacza jeszcze, że wszystkie kobiety postępują w ten sam sposób.

Ważnym obszarem pracy nad sobą jest także Pańska samoocena i pewność siebie. Osoba, która wierzy w to, że jest wartościowa i ma wiele do zaoferowania innym, łatwiej nawiązuje kontakty.

Jeśli czuje Pan, że Pana problemy utrudniają Panu codzienne życie i stworzenie satysfakcjonującego związku, najlepiej byłoby zgłosić się do specjalisty (psychologa lub psychoterapeuty), który pomoże Panu rozwiązać te trudności.

Pozdrawiam, Natalia Słowik

Witam,
niestety, każdy w swoim życiu doświadcza różnych rozczarowań, również związanych z kontaktami z płcią przeciwną. Warto jednak nadal próbować. Pisze Pan również, że jest bardzo nieśmiały. Może to znacznie utrudniać poznawanie nowych osób. Jeżeli chciałby Pan pracować nad swoją nieśmiałością, to może rozważyć Pan rozpoczęcie psychoterapii.

Pozdrawiam

http://www.centrum-sensis.pl/
https://www.facebook.com/sensisterapia