Jak ułożyć życie sobie i dzieciom?

Witam Jestem samotną matka od 4 lat, od tego czasu pròbuję ułożyć sobie życie. Niestety trafiam na nie odpowiednich facetów wychodzi na to że to z mojej winy że pròbuje stworzyć zwiazek na siłe. Szybko sie koncza, do tego sama prowadze dom I mam dwóch synów szkoła I przedszkole wszystko na mojej głowie. Ojciec dzieci mi nie pomaga. Czasem mam już dosc nie daje rady siadam I płacze mam ochote wyjsc I nie wracac. Czuje sie samotna jal życ jak ułożyć sobie I dzieciom życie? Nie mam już siły?pomoc

Witam
Żeby ułożyć sobie przyszłość, należy uporać się z przeszłością.
Prawdopodobnie teraźniejsze relacje i wydarzenia życiowe
są przeżywanie i interpretowanie w nawiązaniu do bolesnych
doświadczeń z przeszłości . Musi Pani nauczyć się nowych wzorców
zachowania w relacjach z innymi ludźmi, a zwłaszcza
z mężczyznami żeby zbudować satysfakcjonujące relacje
ze światem, z mężczyznami.
Przede wszystkim jednak powinna Pani poznać i pokochać samą siebie.
Bowiem obwinianie siebie jest dla Pani destrukcyjne i powoduje
wiele zaburzeń w kontakcie z samą sobą oraz z innymi osobami.
Zachęcam do psychoterapii.
Terapeuta dotrze do źródeł Pani trudności i dobierze odpowiednią
technikę, dzięki której problem zostanie rozwiązany.
Pozdrawiam serdecznie

Znalazła się Pani niewątpliwie w trudnej sytuacji. Sama, z dwójką dzieci i całym domem na głowie. Dodatkowo za Panią nieudane związki. Domyślam się, że rozpamiętuje Pani wydarzenia z przeszłości, jednocześnie pragnąc wsparcia i ułożenia życia za wszelką cenę. A na szczęśliwą przyszłość trzeba zapracować, w tym sensie, że najpierw należy uporać się z przeszłością. Zaakceptować to co się wydarzyło, zastanowić co poszło nie tak i nie powielać już pewnych błędów. A przede wszystkim polubić siebie.
Zachęcam do podjęcia psychoterapii, podczas której będzie Pani mogła przepracować wydarzenia z przeszłości i zawalczyć o siebie i nowy związek w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie.