Jak uwieść agenta służb specjalnych?

W jaki sposób namówić agenta slużb specjalnych do tego żeby się ze mną wreszcie spotkał po kilku latach pisania?Jakich sztuczek ewentualnie gierek psychologicznych użyć żeby uległ moim namowom i jak się zachowac zeby stracił dla mnie głowę?

Witam serdecznie,
Pytasz, jak namówić tego mężczyznę na spotkanie z Tobą. Wydaje mi się, że powinnaś się zastanowić jakie prawdziwe motywy stoją za tym, że do tej pory tego nie zrobił. Mogę jedynie podejrzewać, że tłumaczył się między innymi zawodem, który wykonuje. Jednak czy to jest wystarczający powód?
Pozdrawiam

"Sztuczki", "gierki psychologiczne" przywodzą na myśl słowo "manipulacja". Dlaczego ma Pani potrzebę manipulacji? Czy być może podświadomie to Pani czuje się manipulowana? W dobie anonimowego internetu manipulacja przychodzi zbyt łatwo. W sieci każdy może mieć tożsamość taką, na jaką pozwoli mu fantazja. Rzeczywistość zazwyczaj jest mniej poetycka. Lecz zdrowego, trwałego związku nie da się zbudować na manipulacji. A może warto zastanowić się, czy nie odpuścić?