Jak w miesiąc schudnąć 7 kg?

Witam nazywam się Sylwia mam 15 lat i przy wzroście 184 ważę 84 kg.Bardzo zależy mi na tym aby w miesiąc schudnąć 6/7 kg.Jestem bardzo aktywna fizyczne uprawiam sport 6 razy w tygodniu,gdyż prawiam piłkę ręczną.Ja mam tak że jak coś zjem to idę od razu do łazienki (nie zwymiotować).Ja potrafię bardzo dużo zjeść zapycham się na 10 minut i znów coś jem.Na śniadanie gdy nikogo nie ma potrafię zjeść 8 kanapek,a po 10 miunutach znów coś jem.Bardzo proszę o radę.Najbardziej z łydek bioder i ud.
15 LAT ponad rok temu

Witam, najprawdopodobniej jesz za dużo w stosunku do swojego zapotrzebowania, chociaż tak szybka przemiana materii może świadczyć o pewnych dolegliwościach (składniki odżywcze po ich spożyciu wraz z posiłkiem nie są w stanie się w tak szybkim tempie wchłonąć, a są natychmiast wydalane – tak jak piszesz). W tym celu warto zrobić podstawowe badania i udać się do lekarza. Jeśli chodzi o dietę - jedz 4-5 posiłków dziennie w równych odstępach czasu co około 3 godziny, zawsze jedz śniadanie do około 1 godziny po obudzeniu się, a kolację na 2-3 godziny przed snem, pij dużo płynów (niezawierających kalorii) – około 2 l na dzień, posiłki powinny być lekkie. Kiedy jesteś głodna między nimi wypij sok warzywny lub zjedz świeże warzywa, zawsze uzupełniaj energię po ćwiczeniach. Więcej przeczytasz w dziale zdrowe odżywianie. Pozdrawiam.