Jak walczyć o żonę, która powiedziała, że mnie nie kocha?

Żona powiedziała że mnie nie kocha i nie pragnie od kilku lat. nie mogę się z tym pogodzić, chcę walczyć. szukam pomocy.

Witam,

współczuję Panu tego, przez co Pan teraz przechodzi! Wyobrażam sobie , jak trudno znieść takie wyznania które są bolesnym ciosem w serce. Jednak przy pomocy konsultacji internetowej i bez kontaktu osobistego z Panem i żoną, trudno znaleźć skuteczną radę, która przyniesie pomoc.Tylko Pan wie jak naprawdę wyglądał Wasz związek, wspólne bycie ze sobą ?!
W tej sytuacji warto skorzystać z terapii małżeńskiej lub indywidualnej. Terapia małżeńska może być pomocna i ma sens jeśli chcą jej obie strony.
Warto poprosić o pomoc specjalistę!

pozdrawiam
A.Aleksandrowicz

https://www.facebook.com/pages/Psychoterapia-Anga-Aleksandrowicz/849652415108571?fref=ts

witam,
to niezwykle trudna sytuacja i należałoby zapytać,skąd u Pana tak wysoki lęk przed utratą osoby,która Pana odrzuca.Teoretycznie nie musi pan tkwić w tak niekorzystnym związku.Zachęcam jednak,do kontaktu z psychologiem/psychoterapeutą,gdyż najczęściej takie usztywnienie jest wynikiem podobnych treściowo urazów z okresu wcześniejszego,które ujawniły się dopiero pod wpływem obecnych wydarzeń,ale w Panu obudziły strach podobny do dziecięcego,dlatego przy pomocy terapeuty jest możliwośc spojrzenia na aktualną sytuację z właściwej,dorosłej perspektywy.
Bardzo pana zachęcam i pozdrawiam.