Jak wyleczyć nietolerancje pokarmowe?

Witam, mam pytanie. Otóż miałem robione testy na nietolerancje pokarmowe. Wyszła nietolerancja na gluten, mleko krowie, jajko i orzeszki ziemne. Wygląda na to, że mam przewlekły stan zapalny. Ponadto mój organizm prawie w ogóle nie przyswaja białka. Denerwuję się tym i mocno chciałbym to zmienić. Więc: Jak wyleczyć te denerwujące nietolerancje, żeby organizm przyswajał? - czy to wina nieszczelnych bariery jelitowych i ich uszczelnienie załatwi problem? Czy ktoś borykał się z czymś podobnym?

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Nalezy zastosowac diete eliminacyjna na kilka miesiecy, z tym ze trzeba calkowicie wykluczyc produkty z grup na ktore stwierdzono nietolerancje. Pozniej rotacyjnie wprowadzamy produkt z takiej grupy i obserwujemy swoj organizm pod wzgledem objawow nietolerancji pokarmowej. Warto zrobic to skrupulatnie ze wzgledu na czas, ktory musimy poswiecic tej diecie.

Witam.Proszę zastosować dietę eliminacyjną na kilka miesięcy.Musi Pani wyeliminować produkty na które stwierdzono nietolerancje.Następnie zacząć pomału wprowadzać produkty które były wyeliminowane i obserwować swój organizm.
pozdrawiam