Jak wyliczyć kaloryczność tego pieczywa?

dzień dobry, mam problem z obliczeniem kaloryczności stworzonego produktu... i nie chciałabym podzielić tego na jakieś części tylko wyliczyć na 100g. I tak - upiekłam chleb używając mąki (dwóch), oliwy, słonecznika, soli i wody... jak wyliczyć kaloroep produktu? czy wodę uwzględniamy? jakoś? proszę o pomoc... dziękuję

Witam serdecznie,
wody Pani nie liczy. Proszę przeliczyć ile mąki Pani zużyła razy jej kcal, ile i jakiej oliwy, ile słonecznika i to również pomnożyć przez kcal. Następnie obliczyć ile kcal ma produkt na 100g.

Pozdrawiam
Joanna Wasiluk
Dietetyk