Jak wzbudzić pożądanie u mężczyzny?

Witam, Współżyję ze swoją dziewczyną od dwóch lat. Jednak wydaje mi się, że nie pasujemy do siebie pod tym względem. Nasz problem polega na tym, że moja dziewczyna ma większą ochotę ode mnie. Na początku się tym nie przejmowałem, bo uważałem, że nie to jest najważniejsze, ale od pewnego czasu ta rozbieżność zaczyna nam coraz bardziej przeszkadzać. Udało nam się dojść do jakiegoś kompromisu pod względem ilościowym, ale zawsze jest tak, że odczuwam presje. Mam świadomość przymusu. Próbowałem to wytłumaczyć mojej dziewczynie, ale nie umiemy sobie z tym poradzić. Prosimy o poradę specjalisty.

Redakcja abcZdrowie

Witam!
Niedopasowanie w sferze seksualnej może przyczyniać się do powstawania trudności i konfliktów. Warto, żebyście Państwo wspólnie rozpoczęli terapię dla par lub spotkania z seksuologiem. Problem nie dotyczy tylko Pana, ale obojga. Dlatego tak ważne jest, by wspólnie nad nim pracować.
Pomoc specjalisty może pozwolić Państwu dojść do porozumienia w trudnych kwestiach i zmniejszyć trudne emocje, jakie towarzyszą Panu w związku ze współżyciem.

Pozdrawiam