Jak zaakceptować swoje roztargnienie?

Witam, nie mogę pogodzić się ze swoim roztargnieniem. Wczoraj o mało co nie rozdeptałam małego pieska! Boję się co będzie w pracy ! Nie skupiam się i nie jestem w stanie nad tym zapanować! Na razie nie pracuję. Leczę się na shizofrenię paranoidalną. Opiekuję się chorą Mamą. Nie mogę znieść tego, że kiedyś się przewrócę, może wpadnę pod auto! Wszystko to przez nieuwagę i życie we własnym świecie, gdyż nudzi mnie życie codzienne!!! Jak zaakceptować taką wadę? Boję się, co inni o mnie powiedzą!

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza

Aby odpowiedzieć na Pani pytanie, potrzebna jest znajomość innych szczegółów związanych z Pani życiem i przebiegiem choroby. Proszę opowiedzieć o swoich dolegliwościach lekarzowi u którego leczy się Pani na schizofrenię. Warto też zasięgnąć porady u psychologa oraz zrobić podstawowe badania. Brak koncentracji może świadczyć o pewnych niedoborach organizmie.

Pozdrawiam serdecznie