Jak zacząć rozmawiać z partnerem?

tak tylko wlasnie problem jest w tym ze on nie interesuje sie zbytnio dzieckiem. ale chodzi mi o to jak mozna mu pomuc.sam dzisiaj mi napisal ze ma na boku inna do seksu chodz zwiazany jest z inna. a tez mysli o powrocie do mnie i do dziecka. dla mnie to juz choroba miec w glowie seks a ma juz 31 lat. i widze ze z nimcos sie dzieje. prosze o pomoc jak mu z tego wybrnac jak mu mam pomuc. jak zaczac rozmawiac znim.

Dzień dobry!

Partner powinien spotkać się z psychologiem/ lekarzem seksuologiem, aby potwierdzić lub wykluczyć zaburzenia w sferze seksualnej i być może zdecydować się na psychoterapię.

Pozdrawiam!

Witam. Wizyta u seksuologa jest konieczna, jak również w przychodni leczących uzależnienia. Co on sobie myśli, niech zostanie w jego myślach, a Pani niech zadba i pomyśli o sobie i dziecku. Proszę pamiętać, że kobietę należy szanować, a nie traktować jak przedmiot. Powodzenia

A czy on chce i oczekuje pomocy? Czy to bardziej Pani chciałby, żeby się zmienił? Ma to ogromne znaczenie, bo nie da się kogoś zmienić czy komuś pomóc na siłę, jeśli sam zainteresowany nie ma motywacji i chęci. I nawet jeśli jest tak, że w jego życiu jest dużo chaosu, chwiejnych relacji, huśtawki emocjonalnej, i braku odpowiedzialności to pytanie czemu zajmuje się tym Pani i dlaczego to Pani chce działać, a nie on?