Jak zakończyć definitywnie związek?

Mam ogromny problem... Chłopak mnie zdradził, byliśmy razem ponad 3 lata. Jest mi bardzo ciężko, kocham go nadal. Utrzymujeny kontakt, spotykamy sie. Męczę się bardzo. Chcialabym urwać kontakt bo nie potrafię. Potrzebuję go. Nawet jakbyśmy zerwali kontakt to by do mnie pisał i dzwonił. Twierdzi, że nie wie co do mnie czuje. To po co do mnie dzwoni, pisze itd ? Chcialabym to zakończyć ale nie potrafie... Jest mi bardzo ciężko. Nie wiem co juz mam robić.

Dzień Dobry Pani,

Rozumiem Panią, tak jak potrafię, jak trudnych emocji Pani obecnie doświadcza.

Sugerowałabym Pani jednak stopniowe wygaszanie relacji, aż do "wyjścia" z relacji, poprzez skupienie się na wyznaczeniu nowego i ważnego dla Pani celu, na który nie miała Pani
wcześniej czasu i możliwości, bo właśnie teraz jest na to czas..., a nowa miłość pojawi się..., czego Pani serdecznie życzę.

Proszę skorzystać ze wsparcia Bliskich i udzielać się towarzysko, by nie pozostawać samej.

Życzę Pani pomyślności,
irena.mielnik.madej@gmail.com