Jak zakończyć mój toksyczny związek?

Żyje w toksycznym związku, nie czuje szczęścia .. kiedyś było pieknie. Mogliśmy przenosić góry. Niestety niesmak z wszystkich nieporozumień został na zawsze, przynajmniej tak mi się wydaje. Kocham swojego partnera, ale nie chce dalej dzielić z nim życia. Chciałabym to zakończyć, za każdym razem co się wyprowadzę , wracam. Choć się męczymy przy sobie to i tak ciągle wracamy. Chłopak mnie zdradził, spożywa alkohol może nie nałogowo, ale gdy jest pod wpływem mam do niego ogromną nienawiść, męczę się. Jak mam to zakończyć ? Proszę o pomoc. Ponieważ czuje , że źle wpływa to na moją kontycje psychiczną.

Witam. Proponuję kilka spotkań z psychoterapeutą - pozwoli to Pani uporządkować swoje uczucia i potrzeby oraz nabrać siły do utrzymania się w podjętej decyzji. Pozdrawiam i życzę powodzenia!

Dzień Dobry Pani,

Z Pani relacji wnioskuję, że jest Pani świadoma, co i jak dzieje się w Pani relacji, jak również dostrzegła Pani, że ta relacja Pani jakoś nie służy.

Celem uzyskania pomocy, wskazane byłoby dla Pani wsparcie psychologiczne/psychoterapeutyczne, by mogła Pani podjąć optymalne dla siebie decyzje.

Gdyby miała Pani życzenie kontaktu ze mną, zapraszam serdecznie.

Wspieram Panią mentalnie i życzę tylko pomyślności w codzienności,
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605