Jak zakończyć relację z dużo starszym mężczyzną?

mam 18 lat... spotykam się z kimś ale jakoś nie czuję silnej więzi... ostatnio w pracy, gdzie śpiewam w zespole poznałam wspaniałego mężczyznę... zabrał mnie na piwo i trochę rozmawialiśmy.... poprosił mnie o swój nr, więc mu dałam, po jakims czasie się spotkaliśmy.. co robimy do tej pory... ale on ma 40 lat, żonę i dziecko.... na początku było fajnie zauroczył mnie swoją dojrzałością, ale od pewnego czasu wkurzam się ponieważ pisze do mnie codziennie, chcę końca znajomości, co robić?

Witam. Dobrym rozwiązaniem byłaby szczera rozmowa z mężczyzną, z którym się Pani spotyka i poinformowanie go o decyzji jaką Pani podjęła odnośnie znajomości. Pozdrawiam

Warto postawić granice, jasno i wyraźnie powiedzieć o swoich uczuciach, obawach i potrzebach. A także wziąć odpowiedzialność za swoje decyzje do tej pory. Może nie być to łatwe, ale szczerość i jasna komunikacja nie tylko ułatwiają relacje z innymi, ale także pozwalają czuć się dobrze i być szczęśliwym ze sobą.