Czy możliwy jest związek z partnerem starszym o 11-lat?

Witam. Mam problem. Zaczęłam się spotykać z mężczyzną który ma od 4 lat partnerkę i jest 11 lat różnicy między nami. Podczas kolejnych spotkań stawalismy sie sobie coraz bliżsi. Calkiem nie dawno wyznał mi miłość... Zaledwie 3 dni temu... Ale powiedział ze nie moze ze mną być a o współżyciu z nim moge zapomnieć... Bo stwierdził ze to wszystko zmieni. Chociaż gdy sie spotykamy to szaleje i blaga mym dala sie dotknąć. A jak odjeżdża to trzyma mnie na dystans. Co mam zrobić?

Witam, proszę się zastanowić czego Pani oczekuje po związku, nie tylko od tego konkretnie, ale jak związek według Pani powinien wyglądać. Jakie ma Pani oczekiwania wobec przyszłości, plany, czy mężczyzna z którym się Pani spotyka jest skłonny być częścią tych planów. Z Pani opisu wynika, jeżeli dobrze zrozumiałam, że partner zapewnił Panią o swojej miłości, ale wykluczył bycie z Panią. Z jakiego powodu zdecydował się na to wyznanie? Pozdrawiam serdecznie

Dzień dobry,
warto postawić koledze granice, poprosić o decyzję co dalej. Z jednej strony szaleje, z drugiej nie chce z Panią być bo jest w związku. Pani też ma uczucia i ten mężczyzna jakby o tym zapomniał. A odpowiadając na Pani pytanie, oczywiście różnica wieku jest spora, jednak istnieją takie związki i są szczęśliwe. Wszystko zależy od dojrzałości emocjonalnej obydwu stron.
Pozdrawiam A. Pacia