Jak zapomnieć o kontakcie z kobietą?

witam jestem ania i mam 19 lat mam powarzny problem. kiedyś całowałam się z dziewczyną i okropnie tego żałuję ale byłam wtedy młoda i głupia. nie wiem co mi wtedy strzeliło do głowy.chcę dodać że lesbijką w żadnym procencie nie jestem . nie umiałam po prostu powiedzieć nie.mam teraz takie wyżuty sumienia że zrobiłam coś co nie było i nie jest zgodne z moimi przekonaniami. od paru dni nie mogę spać cały czas płaczę i uważam że świat jest bezsensu i żałuję że się urodziłam. bardzo proszę o pomoc

Dzień dobry.

Jak Pani sama napisała, doświadczenie pocałunku z inną kobietą było wynikiem ciekawości. Dodać trzeba, że w przypadku kobiet takie sytuacje są znacznie częstsze niż wśród mężczyzn i jako takie traktowane są jako całkowicie normalne i naturalne.
Zastanawiające jest jednak, że jednorazowe wydarzenie traktuje Pani jako coś ostatecznego, co ma w jakiś sposób Panią określać.
Nie sposób przekonać kogokolwiek do zmiany przekonań, jednak wydaje się, że jest Pani dla siebie zbyt okrutna. Nawet, jeśli uznać, że złamała Pani jakieś szczególnie rygorystyczne zasady, nie można pominąć, że zrobiła to Pani jeden raz i nie ma większego sensu, żeby siebie oskarżać o cokolwiek. Jest Pani młodą kobietą, przed którą jest jeszcze całe życie. Nie warto, by jednorazowe wydarzenie miało zepsuć jego jakość.
Pozdrawiam.