Jak zapomnieć o przykrej sytuacji?

byłem za granica w wiezieniu 4 miesiace około miesiaca do wyjscia siedziałem w celi i nagle dwie grupy ludzi zaczeła sie bic wiaderkami szklankami mopami przybiegli straznicy zaczeli zamykac cele bo to ie dzialo na korytazu gdzie ja bylem w celi nie zamkneli zaczeli ich lapac ja jak to sie zaczwlo wyszedlem z celi zobaczyc co sie dzieje bobtly kszyki potem szedlem do celi wczesnie czlowiek przeszedl do wiezienia mineło jakis 20 min i przyszedł do niego człowiek widzialem go bo przychodzil do bibloteki i go nozem zaczoł ciac po twarzy ja tego nie widzialem bo to było4 cele dalej ale i szybko sie dzialo jak go straznik tez od doznal obrazenia reki jak wroczyl i chcial ich rozdzielic jak staznika prowadzili to przystanal kolo mojej celi i chwile i przy dzial było duzo jego krwi jak moge o tym zapomniec bo minol rok i dalej tego miejsca nie moge zapomniec

Dzień Dobry Panu,

Z Pana relacji wynika, że opisane przez Pana zdarzenie było dla Pana mocno urazowym doświadczeniem emocjonalnym, co też mówi o Pana wrażliwości.

Zachęcałabym Pana, by nie czekał Pan, nie pozostawał w tym i z tym samemu i sięgnął po potrzebną Panu rozmowę/pomoc psychologiczną/psychoterapeutyczną (gdyż skoro zdarzenie miało miejsce ponad! rok temu, to ten stan emocjonalny sam nie przejdzie...)

Z przesłaniem dla Pana Tego, Co jest Panu potrzebne,
irena.mielnik.madej@gmail.com