Jak zaufać partnerowi po zdradzie?

Witam.Byłam z chłopakiem ponad rok po czym sie rozstalismy przez kłotnie z mojego powodu.Starałam sie aby wrocił ale to nie pomogło. Znalazł sobie po chwili nowa dziewczyne,pozniej robił mi nadzieje ale nie chcial wrocic. Pozniej znalazł kolejna dziewczyne z ktora uprawial seks,ale z nia zerwał.Po tym wrocilismy do siebie,ale nie potrafie mu zaufac i zapomniec o tym co zrobil i przeszkadza mi ten seks z tamta i sie ciagle klocimy i zrywamy.Czy po takich przejsciach warto dalej byc w tym zwiazku?

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza